Dobré fungovanie spoločenstva zabezpečuje náš tím v zložení: Katka Hudáková, Danka Kuchtová, Lucka Chrástová, Zuzka Pekaríková a Slávka Fabianová. Duchovnou oporou nám je páter Ján Macej, kapucín a technickou náš admin Martin Rudinec.

Sme mladí ľudia zapálení za Cirkev a mladých v nej a túto službu robíme dobrovoľne vo svojom voľnom čase. Sami hľadáme svoju cestu v Cirkvi a svoje osobné povolanie, a tak pracujeme ako "mladí pre mladých". 

V minulosti sa o Angelus starali a dodnes občas vypomáhajú Blaženka Križová, Janka Ambrosová, Zuzka Škrinárová, Zuzka Šupolová, Silvia Ťapáková, Andrea Križanová, Dominik Szabó, Janka Čulacová, Andrea Ravingerová, Dorka Luteránová, brat Efrém T. Zemjánek, františkán, Ján Fabičovic, Maťa Lešková, misijná sestra, Monika Pribelová, Peter Gelušiak a páter Peťo Valachovič, piarista. Veľkou pomocou v ťažkých časoch nám bol web master páter Kamil Kočan, verbista. 

Ak hľadáš svoju službu v Cirkvi, máš pár hodín týždenne navyše a cítiš, že by si sa chcel k nám pridať, budeme veľmi radi! Mohli by sme okrem vzájomnej modlitby ponúknuť členom ešte oveľa viac, ale potrebujeme posilu!  

Pre zaujímavosť, tu máme jedno staršie foto zo stretnutia tímu s otcom biskupom Galisom v Žiline a ešte niekoľko novších zo stretnutí v Žiline. :) Uprostred je písomné vyjadrenie podpory o. biskupa Galisa. 

Ak potrebuješ nejaké info ohľadom tvojho členstva alebo sa chceš s nami podeliť s tým, čo prežívaš, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. :) Náš mail: angelus zavináč angelus.sk.

  b_283_0_16777215_00_images_dizajn_spolocna_s_o_biskupom.JPG b_283_0_16777215_00_images_dizajn_list_o_biskup_galis.jpg b_283_0_16777215_00_images_dizajn_IMG_9988.JPG