Naozaj, mnohí najstarší členovia Angelusu - mladí aj rehoľníci - sú z čias, kedy sme takmer všetci "fičali" na koncovkách centrum.sk, post.sk, atlas.sk, pobox.sk, seznam.sz, azet.sk a pod. Väčšina z nás ich však postupne prestala používať. A nám v databáze i pokusoch o komunikáciu s vami to však teraz robí veľkú šarapatu...

Polož si prosím aspoň jednu nasledujúcich otázok :)

 

  • Prečo mi nechodia žiadne newslettre od Anglusu, nikto so mnou nekomunikuje, ani môj patrón, hoci stále hľadám svoje povolanie?
  • Prečo mi z Angelusu nedošlo žiadne blahoželanie k sobášu, sľubom či vysviacke? 

... a tu sú odpovede:

  • Stále máme evidovanú iba tvoju starú adresu, ktorú nám však google vyhadzuje ako nefunkčnú. Napíš nám prosím, akú používaš! 
  • Zrejme si nám o tom nedal vedieť! :) Ak kvôli starému nefunkčnému mailu spolu už dlhšie nekomunikujeme, neprichádzajú ti ani naše opätovné prosby o odhlásenie sa zo spoločenstva, aby sme tvojho patróna mohli posunúť ďalšiemu hľadajúcemu a teba pozvať stať sa teraz patrónom. Napíš nám prosím aj v prípade, že sa chceš jednoducho odhlásiť z iného dôvodu ako je nájdenie životného povolania. 

Veľmi prosíme o ohlásenie sa s aktuálnym mailom v akomkoľvek prípade, či ešte stále hľadáš svoju cestu alebo si ju už dávno našiel. A vopred za to ďakujeme, veľmi nám to uľahčí službu. 

Tvoj Angelus tím