Ako to funguje?

Angelus je spoločenstvo, ktoré podporuje hľadajúcich predovšetkým modlitbovou podporou a sprevádzaním v období hľadania a rozlišovania povolania.

Rozhodneš sa každý deň modliť Anjel Pána za všetkých, ktorí sa s tebou podieľajú na Modlitbovom spoločenstve Angelus a zároveň sa všetci ostatní modlia za teba a tvoju cestu.

Po prihlásení sa dostaneš dvoch modlitbových patrónov: jedného rehoľníka, kňaza alebo manželský pár, ktorý sa bude modliť osobitne za teba, a tiež nebeského patróna - svätého. Obaja ťa budú podporovať na tvojej ceste za objavením povolania, či už manželstva alebo niektorej formy zasväteného života.

Ak chceš, môžeš so svojím pozemským patrónom nadviazať aj osobný kontakt.

Patrónov s kontaktom vo všeobecnosti prideľujeme mladým do 35 rokov. Ak máš viac rokov, stále hľadáš a rozlišuješ, či Ťa Pán Boh volá k zasvätenému životu, k manželstvu, či slobodnému stavu, prípadne jednoducho hľadáš toho správneho životného partnera a podporu modlitby naozaj potrebuješ, tak sa prihlás a môžeme ti priradiť patróna, ktorý ťa bude plnohodnotne sprevádzať modlitbami, no z rôznych dôvodov neslúži formou komunikácie. Prajeme ti, aby si v modlitbe nachádzal trpezlivosť, nádej a radosť z krstného povolania k svätosti. I tvoja vlastná modlitba za mladých im môže vyprosiť veľa milostí... Sleduj tiež našu stránku, občas sa tu vyskytnú ponuky duchovných obnov či akcií aj pre slobodných nad 35 rokov.