svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

Som presvedčená, že jedine modlitba ľudí a prosby za rozuzlenie môjho života ma priviedli tam, kde som - do manželstva s láskavým a pozorným manželom, ktorý s láskou a nesmiernou trpezlivosťou obrusuje ostré hrany mojej povahy a pomáha mi stať sa lepšou kresťankou a vôbec - lepším človekom. "Náhody", vďaka ktorým sme sa spoznali, neboli náhodami, ale cítim v nich veľké Božie pôsobenie.

Aj to, že som len po roku známosti pristúpila ku sviatosti manželstva s mužom, o ktorého by som inokedy podľa svojho posudzovania pravdepodobne ani neprejavila záujem, je pre mňa jasné znamenie, že Pán Boh formoval moje srdce, aby som ho dokázala prijať a vytvoriť s ním krásny a zmysluplný vzťah a rodinu, v ktorej sa snáď narodia ďalší kresťania :-) 
Povzbudzujem Vás všetkých, nechajte sa viesť na svojej ceste Pánovou rukou a dovedie Vás na to najlepšie miesto a do spoločenstva toho človeka (alebo do spoločenstva ľudí), ktoré je pre Vás najvhodnejšie, aj keď sa Vám to najprv nemusí zdať správne. Zuzana


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...