svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

Pred rokom som našla svoje povolanie v manželstve a ozaj verím tomu, že sila modlitby mi nesmierne pomohla. O Angeluse som sa dozvedela od jedného kňaza kapucína, bolo to na svetových dňoch mládeže v Madride, v jeseni som sa prihlásila o členstvo, do 2 týždňoch dostala patróna a vlastne potom, ako som sa opätovne prihlásila na kresťansku zoznamku, sme si v decembri s dnes už manželom vymenili prvý mail.

A i keď verím tomu že on je ten môj vymodlený, nemôžeme sa stať patrónmi, pretože manžel je bez vyznania, takže ja pevne verím a modlím sa, aby aj on raz našiel cestu k Pánovi. Týmto však chcem povedať, že myšlienka Angelusu mi je veľmi sympatická a držím vám palce pri vašej ďalšej činnosti. Toto je náš celkom obyčajný, no pre mňa stále akoby zázrakom učinený príbeh. Boh vám žehnaj!

Lucia

 


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...