svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

O spoločenstve Angelus som sa dozvedela od sesternice, ktorá je pre podobné veci asi viac nadšená a v tom čase viac dôverovala v silu modlitby. Ja som mala za sebou prvý vzťah, ktorý bol síce pekný, čistý, ale zranil ma dostatočne. Trvalo mi rok, kým som sa z toho dostala a na "vyhliadke" nebol nikto iný.

V júni 2010 som sa do spoločenstva zapojila s myšlienkou "veď nič za to nedám". Ozýval sa vo mne skeptik :) Najmä ak sa pár rokov nič nedialo a sama som si seba už nevedela predstaviť v manželstve ani v reholi (mala som už takmer 27 rokov). V januári 2013 ma však oslovil jeden muž, stretnutie nemohlo byť náhodné...a o týždeň sa vydávam :) Pevne presvedčená že toto je moje povolanie, šťastná, že som našla človeka, ktorý predčil takmer všetky moje očakávania po viacerých stránkach :) Takže povzbudzujem tých skeptikov, ktorí už časom prestali dúfať...možno, že nie práve manželstvo, ale niečo iné na nich čaká... P.S. Moja sesternica, ktorá ma do spoločenstva priviedla, je dnes v kláštore a čakajú ju večné sľuby :)

Evka


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...