svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

Na jeseň roku 2013 som vstúpil do stavu manželského a spolu s mojou manželkou sme si vyslúžili sviatosť manželstva. Zároveň sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za to, že som mohol byť zapojený do vášho modlitbového spoločenstva. Bolo pre mňa požehnaním, pretože aj vďaka vašim modlitbám a aj vďaka sestrám, s ktorými som sa prostredníctvom vás zoznámil, som si našiel cestu do manželstva.

 

V čase vstupu do vášho spoločenstva som bol ešte slobodný  a premýšľal som, akým smerom ma chce Pán Boh viesť. Priznám sa, že stále ma to viac ťahalo do manželstva, ale nezatváral som dvere ani duchovnému povolaniu. V tom čase som svoje rozhodovanie úplne odovzdal Pánu Bohu a on ma poslal za dievčaťom, s ktorým sme od nášho prvého stretnutia rástli nielen po duchovnej, ale aj po osobnostnej stránke. Naše osobnosti boli na začiatku odlišné, ale po čase sa stále zbližovali neustálou komunikáciou a vzájomným spoznávaním, až sa úplne spojili v deň nášho sobáša. Modlitbu Anjel Pána sa modlí aj moja manželka a keď sme ešte spolu chodili, tak sme sa dohodli, že sa ju budeme spoločne modlievať na poludnie aj na úmysel spoločenstva Angelus, takým spôsobom, že si stále pred tým prezvoníme. Mal som aj dni, keď som sa modlitbu Anjel Pána zabudol pomodliť, ale snažil som sa vytrvať až do konca a v modlení byť vytrvalý.

Ešte raz ďakujem za všetko a vo svojej modlitbe budem na vás stále myslieť.

Nech vás Pán Boh požehnáva a chráni :)

 

Ľubo


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...