svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

K "angelusákom" som sa pridala  v roku 2010, po výzve jednej šikovnej angelusáčky - Zuzky :-) na animátorskej škole.

Dostala som patrónov a tak sa to všetko začalo. Hneď na začiatku som si uvedomovala, že denná modlitba cca 400 ľudí na jeden úmysel je niečo skvelé a požehnané. V roku 2010 som bola už v 2 roky vo vzťahu. Po vstupe do spoločenstva sa však začali diať veci, ktoré vidím až teraz.

Bola som vo vzťahu už 2 roky, čo je dosť dlhý čas, ale stále som nevedela, či je ten pravý. Martin mi dal také malé ultimátum - že do roka a do dňa sa mám rozhodnúť (bolo to presne do 1. júna 2011), či chcem ten vzťah niekde posunúť, alebo som s ním len tak. Bolo to pre mňa ťažké rozhodnutie z jedného dôvodu - stará rana z neopätovanej lásky sa vo mne nie a nie uzdraviť a nemohla som predsa byť s jedným človekom (ktorého som mala veľmi rada) a v myšlienkach a niekde na dne srdca nosiť iného. Bol to naozaj rok odovzdaný Bohu s túžbou rozhodnúť sa správne. Denná modlitba Anjel Pána mi v tom veľmi pomáhala, hlavne pasáš: "Hľa služobnica Pána, nech sa mi stane podľa Tvojho slova"...jednoducho som to nechávala v Božích rukách. Prišiel 1. jún 2011...a ja som povedala: ÁNO. Nebola som ešte celkom uzdravená, ale bolo a všetko je to na dobrej ceste:-)

Prežívame spolu pekný čas, snažíme sa žiť podľa Božej vôle v predmanželskej čistote ....24.4. 2012 sme sa zasnúbili....jój tešili
sme sa veru:-)
....a už naozaj posledný dátum...6.7. 2013 si vyslúžime sviatosť manželstva a budeme dvaja jedno telo.

Viem, že to všetko, čo viedlo až k rozhodnutiu zasnúbiť sa a uzavrieť manželstvo nebolo len tak. Vnímam to ako veľkú milosť, ktorú ste mi vymodlili:-)

ĎAKUJEM
Majka Slaničanová

"Milovať, znamená vidieť človeka takého, akého ho chcel mať Boh" (F. M. Dostojevskij)
 


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...