svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

Volám sa Alžbeta a mám 35 rokov. Niekoľko rokov som bola súčasťou spoločenstva Angelus v modlitbe za svoje osobné povolanie. Dlho som hľadala, modlila sa za mňa i rehoľná sestra a našla som hĺbku v rehoľných a modlitbových spoločenstvách, avšak túžbu navždy sa zasvätiť Pánu Bohu som doopravdy nikdy nepocítila. Musím priznať, že aj nie vždy som bola dôsledne verná každodennej modlitbe Anjel Pána. Možno preto to tak dlho trvalo J Pán je však našťastie vo vernosti dôsledný. A tak sa túžim podeliť s radosťou, že dňa 11.2.2017 na sviatok Panny Márie Lurdskej si s mojím snúbencom Petrom vyslúžime sviatosť manželstva.

 

Našli sme s prostredníctvom súčasných komunikačných prostriedkov, cez kresťanský zoznamovací internetový portál. Vďaka modlitbovej podpore a na orodovanie Panny Márie i svätého Jozefa som našla odvahu tam zverejniť svoj profil a vlastne aj vyjsť zo seba, niečo vykonať, aj keď to celkom nezodpovedalo mojim predstavám, ako sa nechať objaviť budúcim manželom. Pomohla mi v tom i modlitba ružencovej Pompejskej novény, spoločná služba s podobne hľadajúcimi ako aj podpora môjho patróna, cirkevného spoločenstva a všetkých, ktorí so zápalom pomáhajú hľadajúcim. Stále sme na ceste, no oplatí sa dúfať a dôverovať Pánovi.

 

Nech je pochválený Pán Ježiš Kristus!


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...