svedectvá

Prečítaj si svedectvá ľudí, ktorí prostredníctvom modlitbového spoločenstva Angelus našli svoje povolanie ;-)

Od detstva som túžila mať dobrého muža...nechcela som kariéru, veľa peňazí, ale dobrého manžela. Chodila som 7 rokov s chlapcom, ktorého som si vybrala ja. Keď som sa chcela vydávať a on nie, zistila som, že toto nie je asi ten pravý. Prvý krát som to odovzdala Bohu a prosila ho, aby mi ukázal či ten chlapec je od Neho...Nebol, a tak sme sa rozišli.
Prosila som  Boha, aby mi pomohol. Uvedomovala som si, že ak chcem muža o akom snívam, musím sa najskôr zmeniť ja! A tak začalo krásne obdobie „randenia s Bohom“.  


Zmenila som svoj život. Začala som žiť v čistote, chodiť do kresťanského spoločenstva, každý deň som sa modlila za manžela, prihlásila som sa do spoločenstva Angelus, kde som spoznala úžasnú Adelku – môjho patróna. Mali sme krásne rozhovory, modlitby, priateľstvo. Čakala som 5 rokov. V mojom veku mi to prišlo ako večnosť , ale spätne vidím, že to bol potrebný a veľmi vzácny čas.
Často som kričala a prosila Boha či nezabudol a On nezabudol:) Dal mi stonásobne viac ako som si vedela predstaviť. Dnes  som tri mesiace vydatá a každý deň ďakujem Bohu za to, že mi dal tak úžasného manžela. Je to človek s krásnym čistým srdcom, ktorý miluje Pána. 
Niekedy si držíme veci a nechceme ich odovzdať Bohu...keď si porovnám, čo som si vybrala ja a čo mi dal Pán...to sa vlastne ani nedá porovnať. A aj táto skúsenosť ma naučila, že má zmysel sa držať každý deň Ježiša a nechať sa Ním viesť. On vie čo je pre nás najlepšie:)
Ďakujem spoločenstvu Angelus za modlitby, za patróna a podporu! Verím, že aj vďaka Vám som tam kde som. 
S láskou Dagmar

 

 


Našiel si svoju životnú cestu? Pomohol ti Angelus posunúť sa vpred? Podeľ sa a povzbuď ostatných!

Áno, už poznáme mladých, ktorí našli cestu svojho povolania po prihlásení sa do Angelusu!

Tu je priestor, kde môžeme uverejniť tvoje svedectvo.  Môžeš ním osláviť Božiu dobrotu, ktorá sa prejavila v tvojom živote a povzbudiť tak ostatných spolupútnikov v dôvere v jeho plán lásky a milosrdenstva. Môžeš nám napísať i v prípade, že si ešte životné rozhodnutie neurobil, ale vnímaš Božie pôsobenie cez naše Spoločenstvo.

Privítame i ohlasy zasvätených, ktorí by sa chceli podeliť o to, ako prežívajú rozmer modlitby za svojho zverenca.

Napíš nám svoje svedectvo...