Ako to funguje?

Rozhodneš sa každý deň modliť Anjel Pána za všetkých, ktorí sa s tebou podieľajú na Modlitbovom spoločenstve Angelus a zároveň sa všetci ostatní modlia za teba a tvoju cestu.

Po prihlásení sa dostaneš dvoch modlitbových patrónov: jedného rehoľníka, kňaza alebo manželský pár, ktorý sa bude modliť osobitne za teba, a tiež nebeského patróna - svätého. Obaja ťa budú podporovať na tvojej ceste za objavením povolania, či už manželstva alebo niektorej formy zasväteného života.

Ak chceš, môžeš so svojím pozemským patrónom nadviazať aj osobný kontakt.

Patrónov vo všeobecnosti prideľujeme mladým do 35 rokov. Ak máš viac, stále hľadáš svoju cestu povolania a túžiš sa k nám pridať, môžeš nám napísať a stať sa širším členom duchovného spoločenstva modlitby. Prajeme ti, aby si v modlitbe nachádzal trpezlivosť, nádej a radosť z krstného povolania k svätosti. I tvoja vlastná modlitba za mladých im môže vyprosiť veľa milostí... Sleduj tiež našu stránku, občas sa tu vyskytnú ponuky duchovných obnov či akcií aj pre slobodných nad 35 rokov.

 

Pridaj sa k nám

Vyplň nasledujúci formulár a staň sa naším členom:

Prihlásením potvrdzuješ, že sa denne budeš modliť Anjel Pána za ostatných členov Modlitbového spoločenstva Angelus, tak ako sa aj všetci ostatní budú modliť za teba. Hneď ako to bude možné, oznámime ti mená tvojich patrónov. S modlitbou však môžeš začať už dnes.