Ako to funguje?

Angelus je spoločenstvo, ktoré podporuje hľadajúcich predovšetkým modlitbovou podporou a sprevádzaním v období hľadania a rozlišovania povolania.

Rozhodneš sa každý deň modliť Anjel Pána za všetkých, ktorí sa s tebou podieľajú na Modlitbovom spoločenstve Angelus a zároveň sa všetci ostatní modlia za teba a tvoju cestu.

Po prihlásení sa dostaneš dvoch modlitbových patrónov: jedného rehoľníka, kňaza alebo manželský pár, ktorý sa bude modliť osobitne za teba, a tiež nebeského patróna - svätého. Obaja ťa budú podporovať na tvojej ceste za objavením povolania, či už manželstva alebo niektorej formy zasväteného života.

Ak chceš, môžeš so svojím pozemským patrónom nadviazať aj osobný kontakt.

Patrónov s kontaktom vo všeobecnosti prideľujeme mladým do 35 rokov. Ak máš viac rokov, stále hľadáš a rozlišuješ, či Ťa Pán Boh volá k zasvätenému životu, k manželstvu, či slobodnému stavu, prípadne jednoducho hľadáš toho správneho životného partnera a podporu modlitby naozaj potrebuješ, tak sa prihlás a môžeme ti priradiť patróna, ktorý ťa bude plnohodnotne sprevádzať modlitbami, no z rôznych dôvodov neslúži formou komunikácie. Prajeme ti, aby si v modlitbe nachádzal trpezlivosť, nádej a radosť z krstného povolania k svätosti. I tvoja vlastná modlitba za mladých im môže vyprosiť veľa milostí... Sleduj tiež našu stránku, občas sa tu vyskytnú ponuky duchovných obnov či akcií aj pre slobodných nad 35 rokov.

 

Pridaj sa k nám

Vyplň nasledujúci formulár a staň sa naším členom:

Prihlásením potvrdzuješ, že sa denne budeš modliť Anjel Pána za ostatných členov Modlitbového spoločenstva Angelus, tak ako sa aj všetci ostatní budú modliť za teba. Hneď ako to bude možné, oznámime ti mená tvojich patrónov. S modlitbou však môžeš začať už dnes.